Joga w parku

Projekt „Joga w parku” –  bezpłatne zajęcia jogi i zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci.

Zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Integracji Środowisk Lokalnych „Wspólnie do celu” rozpoczyna realizację projektu „Joga w parku”. Projekt jest współfinansowany ze środków z budżetu Gminy Olecko.

Okres realizacji projektu: 15.06.2020 r. do 13.09.2020 r.

W ramach projektu zorganizowane zostaną plenerowe zajęcia jogi dla osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia oraz równolegle - zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci w formie zabaw i gier plenerowych.

Założeniem projektu jest, aby mieszkańcy Olecka rodzinnie uczestniczyli w zajęciach sportowych.
Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie zapisanie się min. 2 członków rodziny.

Zajęcia będą odbywały się w każdą niedzielę – od 5 lipca do 9 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00 w Parku obok MOSiR w Olecku.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w siedzibie Stowarzyszenia „Wspólnie do celu” w Olecku przy ul. Wojska Polskiego 13, tel. 664 176 494.

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy do projektu, który można złożyć osobiście w siedzibie Stowarzyszenia lub przesłać na adres e-mail: wspolniedocelu@onet.pl (w formie zdjęcia, skanu lub w wersji Word).