Strona Główna > Archiwum 2012 > Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

 
 

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

STRATEGIA DLA MIASTA I GMINY OLECKO 2013-2023
spotkanie informacyjno-konsultacyjne
Szanowni Mieszkańcy


W ostatnich dniach października 2012 roku odbyła się pierwsza część konsultacji społecznych związanych z opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Olecko na lata 2013-2023 - dokumentu mającego określić kierunek rozwoju naszej gminy na najbliższe lata oraz priorytety samorządu w działaniach na rzecz zaspokojenia potrzeb mieszkańców.
Zapraszam Mieszkańców na kolejne spotkanie konsultacyjno-informacyjne 23 listopada 2012 roku (piątek) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.
Ważne jest, aby Strategia Rozwoju Miasta i Gminy odzwierciedlała rzeczywistą sytuację w gminie oraz jej najważniejsze potrzeby. W tym celu zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne uczestnictwo i wypełnianie ankiet. Zebrane w ten sposób dane pozwolą nam uwzględnić Państwa opinie dotyczące uwarunkowań rozwojowych gminy.

Ankietę załączoną poniżej proszę wypełnić i przesłać na adres e-mail: office@bm-intl.2com.pl bądź wydrukować i po wypełnieniu dostarczyć do Pani Anety Milczarek w Urzędzie Miejskim w Olecku (Plac Wolności 3 Wydział Budownictwa, Inwestycji i Planowania, pok. nr 7). Termin składania ankiet upływa 23 listopada 2012 roku.

Zapraszam uprzejmie Wacław Olszewski
Burmistrz Olecka

ANKIETA Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Olecko na lata 2013-2023

 

 

Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej