Strona Główna > Archiwum 2013 > Konferencja - Integracja na rzecz wspólnego działania

 
 

Konferencja - Integracja na rzecz wspólnego działania

Standardy współpracy międzysektorowej w powiecie oleckim

Projekt „Standardy współpracy międzysektorowej w powiecie oleckim’’ współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Konferencję 18 grudnia 2013 roku „Integracja na rzecz wspólnego działania” zorganizowano w ramach projektu „Standardy współpracy międzysektorowej w powiecie oleckim’’ współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Przedstawiono informacje na temat projektu oraz prezentacje organizacji społecznych działających na terenie powiatu oleckiego. Zespół Oleckie ECHO zaprezentował Uroczystość zakończyły świąteczne życzenia i łamanie się opłatkiem.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

 

 

Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej