Strona Główna > Archiwum 2010 > Projekt modelu partnerstwa publiczno-społecznego

Projekt modelu partnerstwa publiczno-społecznego

Szanowni Państwo,

Zgodnie z ustaleniami przedstawicieli Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej z osobami uczestniczącymi w niżej opisanych spotkaniach publikujemy spostrzeżenia i wnioski, które się na nich pojawiły. Nie są one specyfikowane w odniesieniu do miejsca spotkania, a są jedynie zbiorem zgłoszonych uwag. Wynika z nich, iż wiele problemów jest rozwiązanych lub da się rozwiązać w sposób możliwie prosty na płaszczyźnie wzajemnych uzgodnień.
Zdajemy sobie sprawę, że jest to tylko część problemów. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem i zgłoszenia swoich uwag, propozycji rozwiązań za pośrednictwem naszej Fundacji.

Można je przesyłać drogą pocztową (Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej ul. Plac Wolności 2, 19-400 Olecko), mailową (fundacja.olecko@tlen.pl) lub zgłaszać osobiście w siedzibie Fundacji.

Będziemy je publikować na naszej stronie internetowej. Umożliwi to szeroką konsultację społeczną problemu. Będzie też przedmiotem obrad spotkania roboczego przedstawicieli samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych powiatów: ełckiego, gołdapskiego i oleckiego w kwietniu br.
Mamy nadzieję, iż zostanie wypracowany model współpracy publiczno-społecznej, który zaprezentujemy na konferencji podsumowującej w maju br. zachęcając strony modelu do podpisania odpowiednich porozumień.

Dokument w załączeniu

Andrzej Wojczulewicz