Strona Główna > Archiwum 2012 > Archiwum aktualności > Festyn Rodzinny „Rodzina najważniejsza!

Festyn Rodzinny „Rodzina najważniejsza!

12.06.2011 Festyn Rodzinny „Rodzina najważniejsza! - Postaw na rodzinę” i festyn „Bezpieczny Powiat” - Olecko

13.00 - Msza Św. w intencji rodzin z terenu Powiatu Oleckiego - Kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku.
14.00 - Uroczyste otwarcie festynów.
14.10 - Zabawy i konkurencje na stanowiskach Policji, Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego. Wystawa, degustacja oraz sprzedaż: pieczywa, wyrobów cukierni-czych, mleczarskich oraz masarskich. Gry i zabawy dla dzieci. Promocja: form przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz rodzin zastępczych. Badania: poziomu cukru, ciśnienia, mammograficzne, pomiar tkanki tłuszczowej.
16.00 - Losowanie nagród dla uczestników konkurencji „Bezpieczny Powiat”.
16.30 - Losowanie nagród dla uczestników festynu „Rodzina najważniejsza! - Postaw na rodzinę”.
17.00 - Zakończenie festynu „Bezpieczny powiat” i „Rodzina najważniejsza! - Postaw na rodzinę”.