Strona Główna > Archiwum projektów > FIO WML

FIO WML

Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej (Grupa Nieformalna TERAZ MY) otrzymała dofinansowanie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Warmia Mazury lokalnie” na realizację projektu II Turniej Piłki Nożnej Świetlic Opiekuńczo-Wychowawczych i z dniem 1września 2015r. rozpocznie jego realizację.

Projekt skierowany jest do wychowanków świetlic, dzieci i młodzieży a także uczniów z terenu Gminy Olecko. W ramach projektu realizowane będą bezpłatne zajęcia sportowe w formie treningów piłki nożnej, dzięki którym uczestnicy będą mogli poznawać ciekawe formy spędzania wolnego czasu, a także kształcić prawidłowe relacje pracy w grupie rówieśników.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej w Olecku, ul. Plac Wolności 2, tel./fax. 87 520 21 59.

O rozpoczęciu działań projektowych będziemy informować w prasie lokalnej oraz na stronie internetowej Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej, a także za pomocą mediów społecznościowych.

Mamy nadzieję, że udział w projekcie spełni oczekiwania uczestników.

FIO WML

Submenu