Strona Główna > Archiwum projektów > Projekt Aktywność szansą na sukces > Spotkanie rekrutacyjno - informacyjne

Spotkanie rekrutacyjno - informacyjne

W dniu 18 lutego 2011 roku w Świetlicy Wiejskiej w Stożnem odbyło się spotkanie rekrutacyjno - informacyjne na temat projektu „Aktywność szansą na sukces”. W posiedzeniu uczestniczyło 10 osób bezrobotnych zamieszkujących gminę Kowale Oleckie, a dokładniej miejscowość Stożne, Prezes Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej, koordynator projektu oraz asystent ds. organizacyjnych. Na spotkaniu zapewniony był barek kawowy.
Zebranie trwało od godziny 11.00 do 12.30. Spotkanie rozpoczął Prezes Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej Pan Andrzej Wojczulewicz, który przedstawił osobom obecnym kadrę projektu, oraz przedstawił cel zebrania. Następnie koordynator projektu Pani Ewelina Nalewajko krótko przedstawiła założenia projektu, formy wsparcia, oraz warunki uczestnictwa. Po scharakteryzowaniu projektu i przedstawieniu jego celów i założeń rozdane zostały formularze zgłoszeniowe, które można było złożyć do 25 lutego do Biura Projektu, które mieści się przy ul. Plac Wolności 1 pok. nr 10 w Olecku.

Projekt „Aktywność szansą na sukces”   współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego