Strona Główna > Archiwum projektów > Projekt wykwalifikowany kierowca

Projekt wykwalifikowany kierowca

Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie na realizację projektu „Wykwalifikowany kierowca”. Jest onwspółfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Działanie 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie.
Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji umożliwiających podjęcie zatrudnienia poza rolnictwem 20 rolników lub domowników z powiatu oleckiego i gołdapskiego ubezpieczonych w KRUS. Idea działań oparta została na przekonaniu, iż realizacja projektu pozwoli rolnikom dostosować kwalifikacje do potrzeb regionalnej gospodarki, a także umożliwi uzyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie wyboru nowego zawodu.

W ramach projektu oferowane jest następujące szkolenie:
- „Prawo jazdy kat. C, C+E” wraz „Kursem kompetencji zawodowych w zakresie transportu”,
- Indywidualne Doradztwo Zawodowe.

Realizacja szkolenia przewidywana jest w okresie od października 2009r. do maja 2010r.

Harmonogramy do pobrania:

- Harmonogram - kwalifikacja wstępna