Wiosenne warsztaty z ekonomią społeczną w tle

2017.03.15

Malowanie pisanek wielkanocnych, wyplatanie witek brzozowych, a także wiosenne ozdabianie wyplecionych drobiazgów - to wszystko czeka na uczestników warsztatów z ekonomią społeczną, które odbędą się w sobotę 25 marca w Olecku. Na warsztaty zaprasza Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi.
Nie pierwszy już raz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej będzie wprowadzał w wiosenny nastrój uczestników warsztatów z ekonomią społeczną. Tym razem o nastrój ten zadba Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga, które poprowadzi warsztaty rękodzielnicze z zakresu: malowania pisanek woskiem, wyplatania witek brzozowych oraz ozdabiania wyplecionych drobiazgów. Ponadto zdradzi tajniki funkcjonowania stowarzyszenia prowadzącego działalność gospodarczą oraz uraczy swojskimi wypiekami, a także kawą i herbatą.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu oleckiego.
Czas trwania warsztatów: 4 godziny (11.00 - 15.00)
Miejsce: Olecko, ul. Wojska Polskiego 13 (siedziba Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej)

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy paulina.zajkowska@adelfi.pl lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy do 23.03.2017 do godz. 15:00.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniu z ES można uzyskać pod nr tel. 87 737 74 82.

Zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu z ES Zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu z ES