Strona Główna > Aktualności > Spotkania informacyjno-szkoleniowe

Spotkania informacyjno-szkoleniowe

Spotkania informacyjno-szkoleniowe FIO WML 4

2020.02.20

Zapraszamy przedstawicieli młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, grup samopomocowych i aktywnych mieszkańców na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące mikrograntów FIO Warmia Mazury Lokalnie 4, które odbędą się:

24 lutego 2020 roku o godz. 15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka ,,Wielkie Jeziora Mazurskie” Plac Wolności 1b, 11-600 Węgorzewo.

25 lutego 2020 roku o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Lider w EGO” - sala konferencyjna Plac Wolności 2 w Olecku.

26 lutego 2020 roku o godz. 16.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14

2 marca 2020 roku o godz. 16.00 w sali konferencyjnej nr 35, IV piętro, ul. Małeckich 3 w Ełku.
Można pozyskać od 2.000 zł do 5.000 zł na działania w swoich miejscowościach.

UWAGA! W tym roku nastąpiły zmiany w zasadach programu.

Celem realizacji projektu pn. WARMIA MAZURY LOKALNIE 4 jest aktywne i trwałe zaangażowanie obywateli województwa warmińsko – mazurskiego, działających w grupach nieformalnych, samopomocowych i młodych organizacjach pozarządowych, w życie publiczne i działania samopomocowe poprawiające warunki życia, poprzez wsparcie co najmniej 64 inicjatyw oddolnych służących działaniom na rzecz dobra wspólnego.

Więcej informacji na stronie  www.warminskizakatek.com.pl  i http://www.stopa.org.pl/co-robimy/warmia-mazury-lokalnie

Zadanie sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.