Strona Główna > Archiwum 2015 > Miej głos, zapisz się na warsztaty

 
 

Miej głos, zapisz się na warsztaty

2015.09.08 Jak zmieniać najbliższą okolicę? Jak być skuteczniejszym w działaniu? M.in. o tym będzie można się dowiedzieć podczas spotkania z przedstawicielami akcji "Masz Głos, Masz Wybór".

Początki inicjatywy sięgają 2002 roku. Uczestnicy - indywidualni i przedstawiciele organizacji z całego kraju - działają na rzecz zmian w najbliższym otoczeniu. Zachęcają do współpracy na linii samorządy-aktywiści.

Choć tegoroczna akcja trwa już od pół roku, wciąż można do niej dołączyć. W Olsztynie odbędzie się jedno ze spotkań, podczas których będzie można dowiedzieć się, czym jest akcja "Masz Głos, Masz Wybór", nawiązać kontakt z innymi uczestnikami.

Nasze miasto będzie gościć przedstawicieli akcji 8 października. Podczas spotkania, które odbędzie się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ul. 1 Maja 5, uczestnicy dowiedzą się jak stawać się skutecznym w angażowaniu społeczności lokalnej do działania. To szansa, aby poznać różne strategie i taktyki, dowiedzieć się o barierach i czynnikach sprzyjających budowaniu koalicji na rzecz rozwoju lokalnego.

Ci, którzy jeszcze nie przyłączyli się do akcji "Masz Głos, Masz Wybór" powinni najpierw zarejestrować się, a później wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osobom już zarejestrowanym w bazie akcji wystarczy wypełnienie formularza dotyczącego spotkania. Zgłoszenia na olsztyńskie spotkanie będą przyjmowane do 15 września.

Więcej informacji o akcji "Masz Głos, Masz Wybór" jest na jej stronie internetowej.

http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji/spotkania-regionalne-2015/

 

 

Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej